Fjalë Kyçe

Haradinaj uron xhudistet kosovare për medaljet e fituara në Grand Prix

Haradinaj uron xhudistet kosovare për medaljet e fituara në Grand Prix

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka uruar Majlinda Kelmendin, Distria Krasniqin dhe Nora Kelmendin për medaljet e fituara sot.

“Tri medalje, dy të arta dhe një e argjendtë, për Republikën tonë, në garën ndërkombëtare Grand Prix në Tashkent të Uzbekistanit, janë dhurata madhështore që na e përgatitën sot xhudistet tona. Urime Majlinda, Distria e Nora”./Gazeta Alo/

Fotografia e Ramush Haradinaj