Fjalë Kyçe

Rita Ora merr pjesë në ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

Rita Ora merr pjesë në ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

Rita Ora u njoftua javën e kaluar si një nga interpretueset muzikore për këtë vit të sfilatës më të njohur ‘Victoria’s Secret Fashion Show’.

Këngëtarja i la në hije modelet me pamjen e saj të mrekullueshme , ndërkohë që ajo këndoi hitet e saj më të mëdha, shkruan Gazeta Alo.

27-vjeçarja u bashkua me muzikantët e tjerë Chainsmokers, Halsey, Bebe Rexha, Kelsea Ballerini, The Struts dhe Shawn Mendes në pistë, ku ngjarja u shfaq në më shumë se 190 vende.

Prodhuesi ekzekutiv sekret i Victoria-s, Ed Razek tha javën e kaluar: ‘Shfaqja është një prodhim një vjeçar dhe 2018 premton të jetë akoma më ambicioz.Kemi më shumë mysafirë muzikorë, më shumë modë dhe histori më shumë se kurrë; dhe, natyrisht, 60 nga modelet më të mira të botës. ‘