Fjalë Kyçe

Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, kësaj here me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, kësaj here me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj vazhdon të bëhet lajm në mediat rozë.

Përveç karrierës së saj edhe jeta private e modeles dhe këngëtares së njohur është vazhdimisht në fokus, shkruan Indeksonline.

Afërdita e cila vitin që kamë pas ka kurorëzuar dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl po shijon disa ditë pushim së bashku me bashkëshorti.

Modelja ka sjellur disa imazh të reja në të cilat u paraqit goxha atraktive.

Si duket se Afërdita po i shijon pafund këto ditë të ftohta në krahët e bashkëshortit.

Ndryshe, Afërdita ja paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt muzikor.