Fjalë Kyçe

Aktorja u bë nënë për herë të parë

Aktorja u bë nënë për herë të parë

Aktorja Gabrielle Union dhe Dwayne Wade u bënë prindër për herë të parë të një vajze , përmes një surrogate.

Çifti janë së bashku nga viti 2009 dhe u martuan në vitin 2014, shkruan Gazeta Alo.

Në librin e saj Gabrielle zbuloi : ‘Kam pasur tetë ose nëntë dështime ,për tre vjet, trupi im ka qenë i burgosur duke u përpjekur të mbesë shtatzënë – unë kam qenë ose gati të hyj në një cikël IVF, në mes të një cikli IVF, ose që dalin nga një cikël IVF”.

Dwyane, 36 vjeç, humbi ndeshjen e tij të ‘Miami Heat’ kundër ‘San Antonio’ duke cituar ‘arsyet personale’ dhe nuk ishte shumë kohë përpara se atleti të zbulonte në mediat sociale arsyen pse ai kishte munguar.