Fjalë Kyçe

“Bota ime” shkruan Ariana në foton që publikoi së bashku me Ermalin

“Bota ime” shkruan Ariana në foton që publikoi së bashku me Ermalin
Bashkëshortja e Ermalit, Ariana, ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e lumtur në krahët e Ermalit.
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, po shijojnë këto ditë të ftohta, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ariana ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në ambient bore bashkë me Ermalin.

Çifti pranuan shumë komente pozitive dhe pëlqime nga ndjekësit, ndërsa mbishkrimi që Ariana i la fotos është “Bota ime”.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve, Arti, Buna dhe Era.

View this post on Instagram

My 🌎

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on