Fjalë Kyçe

Çifti Besi dhe Xhensila argëtohen me këngëtarin Haruni

Çifti Besi dhe Xhensila argëtohen me këngëtarin Haruni
Xhensila ka publikuar disa video në Instagram, në të cilat po argëtohej duke kënduar.
Xhensila Myrtezaj po shoqërohej nga bashkëshorti i saj Bes Kallaku dhe këngëtari Klajdi Haruni, shkruan lajmi.net.

Çifti Besi dhe Xhensila dukeshin shumë të dashuruar, ndërsa po këndonin “Po të jemi bashkë ne të dy”.

Këtë këngë që po e këndonin të tre së bashku, e shoqëronin tingujt e kitarës dhe bashkë po kalonin për mrekulli.

Kujtojmë që Xhensila së fundi ka qenë mysafire në emisionin “Mirage”, në këtë intervistë ajo zbuloi më të rejat rreth saj.