Fjalë Kyçe

Dallamë unike e veshur nga Egzona

Dallamë unike e veshur nga Egzona

Egzona Muçiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të dashur.

Falë një familje kaq të njohur e tillë u bë tashmë edhe ajo, e vazhdimisht është në vëmendje të mediave, si me fotografitë e saj ashtu edhe sa i përketë bizneseve të saj, shkruan ORAinfo.

Egzona vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shumë foto edhe nga jeta private e saj.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me dallam. Edhe pse shtatzënë, dallami vetëm sa e ka zbukuruar edhe me shumë Egzonën.