Fjalë Kyçe

E zhveshur dhe provokuese, Albëria bën këtë tretman

E zhveshur dhe provokuese, Albëria bën këtë tretman
Këngëtarja, Albërie Hadërgjonaj ka një kujdes të veçantë ndaj lëkurës së saj edhe pse ka mbi 40 vite.
Ajo përkujdeset mjaft shumë për të e këtë e ka dëshmuar me foton e fundit që e ka postuar në Instagram teksa bën tretman në fytyrë, shkruan lajmi.net.

Por përveç saj, Hadërgjonaj ka zbuluar pak më shumë nga trupi, e cila shfaqet gjysmë e zhveshur dhe tejet në formë.

“Sot po boj trajtimin tim të preferuar”, ka shkruar ajo.

Albëria vazhdon të jetë aktive në muzikë e që vëmendje të madhe poashtu merr edhe me format trupore bombastike që posedon.