Fjalë Kyçe

Enca pozon vetëm me të brendshme

Enca pozon vetëm me të brendshme
Edhe kësaj here, Enca Haxhia ka ‘tronditur’ rrjetin me imazhin që ka publikuar.
Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka sjell imazhin më të ‘nxehtë’ për 2019 teksa ka pozuar vetëm në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Lirshëm mund të thuhet se me këtë imazh ajo ia ka vënë flakën Instagramit, e cila zbulon më shumë se ç’duhet.

Nuk ka dyshim se edhe pëlqimet dhe komentet ishin të shumta nga afro dy milionë ndjekësit që posedon në Instagram.

“Merre një vajzë që mund t’i bëjë të dyat”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se, nuk janë të pakta rastet kur Enca ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, madje kështu mbanë aktiv fansat.