Fjalë Kyçe

Engji poston fotografi nga studio e bukurisë

Engji poston fotografi nga studio e bukurisë

Këngëtarja e re, Engjellusha Salihu hyri në botën e këngës popullore dhe ka përshtatur edhe stilin e saj për këtë treg.

Vajza e Shyhretës si duket ka ‘goditur’ në zhanrin më fitimpruës në Kosovë, përcjell ORAinfo.

E kjo po shihet edhe në veshjen e saj.

Engji krahas muzikës është shumë aktive në rrjetet socaile. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar në një studio bukurie.

E grimosur lehtë, Engji duket super joshëse.