Fjalë Kyçe

Investimi marramendës i Tolgahan dhe Almedës, shpërngulen në super vilën

Investimi marramendës i Tolgahan dhe Almedës, shpërngulen në super vilën

Është një vilë katër katëshe që ndodhet në Çekmekoy të Stambollit. Sipas mediave turke thuhet se vila luksoze ka një kopësht gjigand dhe një pishinë tepër të madhe që mund të shfrytëzohet në çdo stinë. Mesa duket çifti ka ndërmend të kenë një familje të madhe.

Aktori i mirënjohur turk dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi u martuan më 13 shkurt 2017 dhe pas udhëtimit të tyre në shtetet e Bashkuara të Amerikës, çifti u kthye në Turqi për të jetuar në një shtëpi e cila u konsiderua tepër luksoze sipas mediave turke.
Ajo ndodhet në Zincirlikuyu, një zonë e njohur në Stamboll, por mesa duket ata kanë menduar të shpërngulen në një tjetër shtëpi, pamjet e së cilës nuk kanë dakë ende.