Fjalë Kyçe

Jennifer Lopez dhe Bad Bunny lansojnë projektin e tyre

Jennifer Lopez dhe Bad Bunny lansojnë projektin e tyre

Dy latinët e famshëm Jennifer Lopez dhe Bad Bunny kanë lansuar projektin e tyre të parë së bashku të titulluar “Te Guste”.

Të dy yjet konfirmuan bashkëpunimin e tyre muajin e kaluar duke postuar fotografi të prapa skenave së bashku , shkruan Gazeta Alo.

Në video, J.Lo tregon trupin e saj të mahnitshëm ndërsa Bad Bunny e admiron kengetaren dhe këndon për të.

Këtu mund ta shikoni videoklipin: