Fjalë Kyçe

Luana provokon “meshkujt”, vishet mjaftë shkurt

Luana provokon “meshkujt”, vishet mjaftë shkurt

Herë bionde e herë brune, Luana Vjollca gjithsesi në çdo paraqitje të saj duket në top-formë, shkruan lajmi.net

Nga brune ajo u kthye sërish në bionde e cila sapo postoi një video në Instagram, me të cilën ‘dogji’ gjithë meshkujt.

Fustani i shkurtër i ka zbuluar më shumë se ç’duhet linjat trupore, e që jo më kot cilësohet si një nga femrat më të nxehta shqiptare.

Vjollca është gati për emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, në të cilin çdo javë sjell puntata të ndryshme dhe mjaft interesante.

“Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, janë dy nga projektet e suksesshme të këngëtares 27 vjeçare.

 

View this post on Instagram

 

Nje puthjee per te gjithe ju qe me shkruani “Mezi po presim Shiko Kush Luan sonte” 🙏🏻💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on