Fjalë Kyçe

Majlinda tregon se a është në lidhje

Majlinda tregon se a është në lidhje

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është ndër femrat më të përfolura në mediat roze.

E tillë u bë pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit, shkruan ORAinfo.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në një restaurant duket ngrënë ushqim, ku edhe ka zgjedhur opsionin e uritur në mes të single dhe taken. A po i mban linjat e saj joshëse me këto ushqime Majlinda?