Fjalë Kyçe

Miriam Cani në kopsht trëndafilash

Miriam Cani në kopsht trëndafilash

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se gjatë ditës së nesërme pritet të publikohet klipi i saj më i ri.

Titulli duket se do të jetë “Në Parajsë” dhe nga fotot e publikuara Miriam duket mjaft në formë dhe tërheqëse.

Ajo i rikthehet sërish tregut muzikor pas një periudhe pushimi dhe bashkëpunimit me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj me këngën dedikuar vajzës së tyre Ameli,  “Dhurata”.