Fjalë Kyçe

Na befasoi të gjithëve, Shkurta vjen me poza të nxehta nga Mushtishti

Na befasoi të gjithëve, Shkurta vjen me poza të nxehta nga Mushtishti

Nuk shquhet si këngëtare që përdori veshjet për të derpëtuar në skenë, por Shkurta këtë herë na befasoi me disa poza pak më joshëse.

Ndonëse ndër këngëtaret e gjeneratës së vjetër, ndër emrat më serioz të skenës muzikore, kur vjen puna për poza, edhe Shkurta ka mësuar mjaftë mirë të pozoj para aparatit fotografik.

Këngëtarja e shumë hiteve, e shumë këngëve që kanë frymëzuar edhe trimat e popullin, që i ka kënduar luftës e lirisë, tashmë është dukshëm më moderne në shumë drejtime.

Këngëtarja e ka ndryshuar paksa stilin e muzikës, e sidomos stilin e veshjes, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e madhe, na përshëndet me këtë foto dhe këtë pozë sensuale nga vendlindja e saj, Mushtishti.