Fjalë Kyçe

Nusja e politikanit të njohur kosovar vishet me fustan të shkurtër e me ҫizme

Nusja e politikanit të njohur kosovar vishet me fustan të shkurtër e me ҫizme

Anita Muja është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Shaip Muja.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe me ҫizme.

Si gjithmonë ajo po duket tejet atraktive.