Fjalë Kyçe

‘Pajtesa’ gatuan ushqim tradicional për të fejuarin

‘Pajtesa’ gatuan ushqim tradicional për të fejuarin

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohura dhe më të komentuara të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradicional shqiptar, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo.