Fjalë Kyçe

Pozon pa të brendshme modelja Camaj, shfrenon imagjinatën

Pozon pa të brendshme modelja Camaj, shfrenon imagjinatën

Modelja shqiptare rritë temperaturat, poston foton pa të brendshme

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila është e njohur në të gjithë botën ka postuar një foto, ku nuk ka lënë aspak vend për imagjinatë.

Modelja është shfaqur duke pozuar pa të brendshme, duke u shfrenuar imagjinatën të gjithëve.

Tika Camaj punon për Victoria’s Secrets dhe ka treguar se nuk e ka aspak problem mëngjesin sepse në këtë foto është shfaqur krejtësisht pa make-up. E çka mund të thuhet në fund është se modelja është në super formë.