Fjalë Kyçe

Pse qau Adriana Lima në sfilatën e ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

Pse qau Adriana Lima në sfilatën e ‘Victoria’s Secret Fashion Show’

Modelja më famë botërore Adriana Lima konfirmoi se do të jetë hera e fundit që do të sfilojë në pistën e  ‘Victoria’s Secret Fashion Show’.

Pasi mbajti titullin e një ‘engjulli’ për 18 vite, Adriana Lima u përplas me lot gjatë ecjes së saj të fundit, shkruan Gazeta Alo.

37-vjeçarja dhe nënë e dy vajzave , ishte veshur në një set të rrobave të brendshme me krahë të gjata me pendë teksa mbajti duart në gjoks, falenderoi turmën dhe markën e ‘Victoria’s Secret’ ndërsa mbylli shfaqjen.