Fjalë Kyçe

Ryva del me shoqëri, dhe me këtë paraqitje duket mahnitëse

Ryva del me shoqëri, dhe me këtë paraqitje duket mahnitëse

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut që nga dalja e saj e parë në skenë

Ajo për një kohë të gjatë ka qenë shumë aktive me këngë të reja, e tani është më pak aktive ndonëse është shumë e pranishme në emisione festive, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është më pak aktive në muzikë, ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram.

E mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqëri në darkë, mirëpo veshja dhe pamja e saj ua merr vëmendjen të gjithëve.