Fjalë Kyçe

Shyhrete Behluli shkon te mjeku, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Shyhrete Behluli shkon te mjeku, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet tek mjeku i dhëmbëve.