Fjalë Kyçe

Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni

Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni

Tayna rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net

 

E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te pamja e saj.

 

Siç shihet në këto imazhe, Doruntina ka vënë thjerrëza dhe se forma e syve të saj është tërësisht e ndryshme.

 

Gjithsesi, Tayna shfaqet e mahnitshme me të gjitha ndryshimet që ka bërë kohëve të fundit.

 

“Doruntina”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo me emrin real të saj që së shpejti sjell edhe këngën e re.