Fjalë Kyçe

Befasi e madhe: Samir Nasri po rikthehet në Premierligë

Befasi e madhe: Samir Nasri po rikthehet në Premierligë

Samir Nasri po rikthehet në Premierligë.

Samir Nasri është lojtar i lirë, pasi ka qenë i suspenduar për 18 muaj për shkak të dopingut.

Sulmuesi francez ka zgjuar interesimin e West Hamit, pasi Manuel Pellegrini e dëshiron ri-bashkimin me të, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri dëshiron të shtoj më shumë opsione në sulm, pasi Jack Wilshere, Manuel Lanzini, Andriy Yarmolenko dhe Carlos Sanches, janë të lënduar.

Në garë për shërbimet e Nasrit është edhe Evertoni, mirëpo ‘çekanët’ po i prijnë garës.