Fjalë Kyçe

Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj

Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj

Adnan Januzaj do të jetë pjesë e ekipit të Kombëtares së Belgjikës për dy ndeshjet ndërkombëtare të nëntorit.

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e nëntorit.

Belgjika në muajin nëntor takohet me Islandën dhe Zvicrën.

Në listën e Belgjikës figuron edhe Adnan Januzaj, futbollisti me prejardhje nga Kosova, shkruan lajmi.net.

Lista e Kombëtares së Belgjikës: