Fjalë Kyçe

A do të kandidojë për president të SHBA-ve aktori Will Smith

A do të kandidojë për president të SHBA-ve aktori Will Smith

Aktori i njohur Will Smith ka thënë se më parë do të donte që ta luante rolin e ish-presidenti Barack Obama se sa të kandidonte vetë për president.
“Do të më pëlqente më mirë të luaja rolin e Obamës në një film dhe pastaj të garoja për president”, u ka thënë mediave aktori, transmeton albinfo.ch.

Smith, që u bë i njohur për filmin “Men in Black,” ndodhet në Berlin së bashku me regjisorin Guy Ritchie për filmin e ri “Aladdin and His Magic Lamp”, që do të fillojë së shfaquri nga 23 maji.