Fjalë Kyçe

Futbollisti i njohur pati aferë me kunatën e tij, vëllai e fal pas shumë vitesh

Futbollisti i njohur pati aferë me kunatën e tij, vëllai e fal pas shumë vitesh

Rhodri Giggs ka deklaruar për mediat se më në fund ia ka falur vëllait të tij Ryan për marrëdhënien e tij famëkeqe tetëvjeçare me gruan e tij.

Ish-ylli i Manchester United, Ryan Giggs, kishte një lidhje secrete me kunatën e tij, Natashën, gruan e Rhodrit, duke shijuar pushimet e shtrenjta në vila luksoze dhe hotele – gjatë kohës kur gruaja e tij Stacey Giggs kishte qenë shtatzënë.

Rhodri tha se iu desh disa vjet kohë që ta falte vëllanë e tij më të madh, por pranoi se ai nuk i ka folur nënës së tyre, pasi mbajti anën e futbollistit pas zbulimit të aferës.

Duke folur për Morning Good Britain, babai i tre fëmijëve tha se çarja në familjen e tij do të shërohej më në fund nëse vëllai i tij do ta merrte në telefon dhe t’i kërkonte falje.

Dhe ndërkohë që ai rrëfeu se fjalimi i tij i fundit në gjuhë, “Paddy Power” kishte “ngjyrosur pupla”, shtoi ai: “Ajo që bëra ishte qesharake, ajo që bëri ishte një përplasje makinash”. /Gazeta Alo/