Fjalë Kyçe

Kamerat regjistrojnë gratë që vjedhin në një dyqan, nuk do ta besoni se ku i fshehin gjësendet e vjedhura

Kamerat regjistrojnë gratë që vjedhin në një dyqan, nuk do ta besoni se ku i fshehin gjësendet e vjedhura

Ky është momenti kur një bandë grabitëse e grave e habisin shitësin dhe ia vjedhin rrobat para hundëve.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë hajdutet që shëtisin në një dyqan të vogël, duke tërhequr vëmendjen e pronarit dhe duke u larguar me disa pale në rroba para se ta vërente pronari.

Vjedhja e guximshme ndodhi në një dyqan në tregun e Tripolit të Jaipurit, në Indinë veriore. /Gazeta Alo/