Fjalë Kyçe

Aksident në Novosellë të Pejës, ka të lënduar

Aksident në Novosellë të Pejës, ka të lënduar

Pas aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova” ku humbi jetën një person dhe tre të tjerë u lënduan, edhe në Pejë ka ndodhur një aksident ku raportohet për të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:45 në fshatin Novosellë të Pejës, ku si rezultat i kësaj tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe rasti po trajtohet nga policia.