Fjalë Kyçe

Aksident trafiku në Fushë Kosovë – dy të lënduar

Aksident trafiku në Fushë Kosovë – dy të lënduar

Sonte rreth orës 23:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Fushë Kosovë, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe janë duke u marrë me rastin; ndërsa të lënduarit janë dërguar në spital për trajtim mjekësor.