Fjalë Kyçe

Gjakovë, arrestohet pasi rrahu bashkëshorten

Gjakovë, arrestohet pasi rrahu bashkëshorten

Dhuna në familje po del të jetë mjaft prezente edhe pas thirrjeve të ndryshme për tu ndaluar.

Një rasti i tillë ka ndodh në Gjakovë, ku është arrestuar një i dyshuar i cili kishte sulmuar dhe rrahur bashkëshorten e tij, me të cilën bashkëjeton dhe ka një fëmijë.

Viktima si pasojë e rrahjes ka marrë tretman mjekësor dhe i dyshuari me vendim të Prokurorit është dërguar në mbajtje./Gazeta Alo/