Fjalë Kyçe

Gruaja ther me thikë arkëtaren në një market në Mitrovicë

Gruaja ther me thikë arkëtaren në një market në Mitrovicë

Sot në  marketin Emona City, në Mitrovicë, një grua e ka therur me thikë arkëtaren e këtij marketi, shkruan Insajderi.

“Rasti, ka ndodhur paraditen e së martën teksa arkëtarja ishte duke e kryer punën e saj, aty ka hyr një grua me një thikë dhe e ka prerë në fyt”, kanë bërë të ditur burime të Insajderit.

Nga kjo ngjarje është siguruar edhe një fotografi nga orainfo.

Insajderi, ka provuar të kontaktojë edhe me zëdhënësin e policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahitin, mirëpo nuk është lajmëruar.