Fjalë Kyçe

Një femër dhunohet në ditën e Bajramit në Klinë

Një femër dhunohet në ditën e Bajramit në Klinë

Një femër është dhunuar dje në Klinë.

Rasti është raportuar në Polici nga një mashkull i cili nuk ndërlidhet me rastin, shkruan lajmi.net.

Sipas tij, viktima nën kërcënimin dhe pa dëshirën e saj ka kryer marrëdhnëie seksuale me të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Detaje të tjera lidhur me rastin nuk dihen.