Fjalë Kyçe

Vdes një grua në QKUK

Vdes një grua në QKUK

Një grua e cila ka qenë duke u trajtuar në QKUK, për shkak të një lëndimi të rënd, ka ndërruar jetë.

Sipas Policisë, viktima ishte nga fshati Samdrexhë, Suharekë. Ndërsa, një person, me urdhër të prokurorit është arrestuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje, lidhur me një rast të ndodhur më 31 maj të këtij viti.

Ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.