Fjalë Kyçe

Agon Amiga zbulon se kur do publikohet kënga e re

Agon Amiga zbulon se kur do publikohet kënga e re

Agon Amiga ka zbuluar datën e publikimit të klipit të ri.

Agon Amiga ishte një nga emrat që i munguan skenës muzikore muajve të fundit, shkruan lajmi.net.

Reperi ka lajmëruar fansat e tij se projekti i ri do të publikohet nesër nga ora 14:00, dhe kënga do të titullohet ‘Bobi’.

Kjo është kënga e parë e Agonit, që prej lansimit të bashkëpunimit me K Albon gjashtë muaj më parë.