Fjalë Kyçe

Arbenita provokon, ul bluzën

Arbenita provokon, ul bluzën

Arbenita është ndër femrat më seksi shqiptare.

Arbenita Ismajli është një emër shumë i pranishëm në mediat rozë për shkak lidhjes me Feron por edhe për jetën e saj si modele, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram e cila mendohet të jetë shkëputur nga fotosesioni i ri.

Modelja është shfaqur shumë elegante në këtë imazh.

Sa i përket jetës së saj private, është bërë një kohë e gjatë që janë në lidhje dashuri me reperin Fero dhe janë duke shijuar çdo moment të kësaj lidhjeje.