Fjalë Kyçe

Ja kur do të lansohet dueti mes Era Istrefit dhe Norës

Ja kur do  të lansohet dueti mes Era Istrefit dhe Norës

Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit.

Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre të ri të përbashkët.

Superylli ndërkomëtar, Era Istrefi, ka bashkuar forcat me motrën e saj për një hit për skenën vendore.

Dyshja besohet se do të sjellin projektin e ri në fund të marsit.

Nora Istrefi ka kohë që s’ka publikuar projekt të ri, ndërkaq Era Istrefi solli projektin me Dmitri Vegas dhe Like Mike.