Fjalë Kyçe

Kaq shumë tatuazhe ka në trup Kastro Zizo

Kaq shumë tatuazhe ka në trup Kastro Zizo

Kastro Zizo ka larguar bluzën dhe tregoi tatuazhet që ka në trup.

Kastro Zizo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, me të cilën tregon se sa shumë tatuazhe posedon, shkruan lajmi.net.

Këngëtari njihet si i pasionuar pas tatuazheve, pasi ka disa të tilla në trup, madje nuk ngurron t’i tregojë edhe për ndjekësit.

Për ndryshe, “Sonata e gjumit” është kënga e fundit nga Kastro Zizo, me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”.