Fjalë Kyçe

Kështu e rregulloi Leartën kunata, por a thua ku është nisur ajo me këtë pamje si nuse?

Kështu e rregulloi Leartën kunata, por a thua ku është nisur ajo me këtë pamje si nuse?

Learta Jakupi është tani një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media.

Ajo fillimisht u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj.

Learta është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se kunata e ka rregulluar si nuse, dhe kështu ajo po duket shumë bukur.