Fjalë Kyçe

Kim Kardashian tregon se çfarë bën pasi i vë fëmijët në gjumë

Kim Kardashian tregon se çfarë bën pasi i vë fëmijët në gjumë

Kim Kardashian duket se i ka marrë seriozisht studimet.

Kim Kardashian ka publikuar një fotografi të re në Instagram, përmes së cilës tregon se kur po gjen kohë për të studiuar, shkruan lajmi.net.

Ajo shkroi se kur fëmijët e saj janë fjetur, merr librat dhe i përkushtohet studimeve.

“Të gjithë fëmijët e mi kanë fjetur, kështu që koha për të studiuar”, ka shkruar ajo në foton ku shihet një libër.

Për ndryshe, Kim Kardashian po studion për drejtësi dhe është përkushtuar në çështjen e të burgosurve në SHBA.