Fjalë Kyçe

Kjo është nusja që ia mori zemrën djalit të Halil Kastratit

Kjo është nusja që ia mori zemrën djalit të Halil Kastratit

Halil Kastrati humanisti shqiptar ka mbledhur mbrëmë shumë fytyra të njohura në dasmën e djalit të tij, Firdeusit.

Derisa prezentë ishin edhe disa politikanë, në rrjete sociale u publikuan fotografi nga atmosfera në dasmë.

Çifti, Firdeus Kastrati dhe gruaja e tij Blerina, janë aktiv në rrjete sociale, derisa shpesh publikojnë fotografi së bashku.