Fjalë Kyçe

Korab Shaqiri e Bujar Qamili sjellin “Verë e dashni”

Korab Shaqiri e Bujar Qamili sjellin “Verë e dashni”

Korab Shaqiri ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Bujar Qamilin.

“Verë e dashni”, quhet kënga e tyre e re, transmeton Koha.net.

Teksti dhe muzika nga Korab Shaqiri, derisa aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku.