Fjalë Kyçe

Lansohet projekti i shumëpritur ‘Qikat’ nga Rina Balaj dhe Adelina Ismajli

Lansohet projekti i shumëpritur ‘Qikat’ nga Rina Balaj dhe Adelina Ismajli

Sapo është lansuar projekti i shumëpritur ‘Qikat’ nga Rina Balaj dhe Adelina Ismajli, shkruan GazetaAlo.

Projekt ky i paralajmëruar ditë më parë, të cilët fansat e kanë pritur me padurim.

Diva e estradës shqiptare Adelina Ismajli ka bashkuar forcat me këngëtaren me më ndikim për momentin, për ta ndezur tregun tonë. Mbi të gjitha ajo në këtë këngë tregon se kush është me të vërtet ‘Mami’ .

Për më shumë ndiqni këngën e realizuar./GazetaAlo/