Fjalë Kyçe

Luana ka një pyetje për fansat

Luana ka një pyetje për fansat

Moderatorja dhe këngëtarja më tërheqëse në trevat tona, Luana Vjollca, ka një pyetje për fansat, shkruan GazetaAlo.

Ajo dëshiron të kthejë disa momente të kaluara nga pushimet në Maldives, kështu që parashtron këtë pyetje për fansat.

Te postojme edhe ca foto të papubulikuara nga Maldives apo jo?  ishte pyetja që bëri ajo./GazetaAlo/