Fjalë Kyçe

Luana me fustan të ngushtë, vë në pah të pasmet si pjeshkë

Luana me fustan të ngushtë, vë në pah të pasmet si pjeshkë

Moderatorja dhe njëherit këngëtarja e njohur, Luana Vjollca pushton rrjetet me fotografinë e fundit, shkruan GazetaAlo.

Ajo njihet për format e saj përfekte të trupit, dhe me imazhin e fundit nuk i lë vend imagjinatës.

Luana për ndjekësit ka publikuar një foto në InstaStory, ku shfaqet me një fustan të ngushtë e të artë dhe duket jashtëzakonisht tërheqëse./GazetaAlo/