Fjalë Kyçe

Luana zbulon të vërtetën e fotos me fustan të bardhë

Luana zbulon të vërtetën e fotos me fustan të bardhë

Luana Vjollca ka për të thënë diçka të re.

Luana Vjollca duket se e ka ‘harruar’ moderimin, pasi kohëve të fundit maksimalisht është fokusuar në muzikë.

Para një muaji ajo publikoi këngën ‘Sonte’ në të cilën erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi- Dani.

Ndërsa tani, me një foto të publikuar në Instagram ngjalli dyshime filimisht pasi u tha ndjekësve ta japin komentin e tyre lidhur me të.

E më pas Luana bëri të ditur se bëhet fjalë për një këngë të re e cila do të titullohet ‘Moj’ dhe publikohet sot në orën 18:00.