Fjalë Kyçe

Marina Vjollca shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie

Marina Vjollca shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie

Para pak ditësh, Morena Taraku ka publikuar disa video ku shfaqej duke ndjekur nga afër koncertin e reperit me famë botërore, Tyga, i cili është edhe ish i dashuri i Kylie Jenner.
Siç u pa dhe nga pamjet ajo po e shijonte në maksimum performancën e tij, ndërkohë që shihej shumë pranë reperit.

Madje në një moment ajo u filmua nga Paparacët teksa qëndronte ballë për ballë TYGA-s dhe në një postim në instastory shkroi: “Fuck the paparazzi”.
E ndërkohë që këto foto e video të Morenës bënë xhiron e rrjetit, siç duket Marina Vjollca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto “throwback” me anë të së cilës ka zbuluar se është takuar me reperin e famshëm amerikan, Tyga.