Fjalë Kyçe

Morena publikon foto të qenit të saj

Morena publikon foto të qenit të saj

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan GazetaAlo.

Së fundmi ajo ka publikuar në InstaStory, një fotografi të qenit të saj leshatuk Moi.

Ajo shpeshherë shpreh dashurinë që ka për të./GazetaAlo/