Fjalë Kyçe

Noizy pranë dy reperëve të njohur gjerman, a po vjen bashkëpunimi i tyre?

Noizy pranë dy reperëve të njohur gjerman, a po vjen bashkëpunimi i tyre?

Noizy ndau me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Bonez MC dhe Gzuz, madje ky i fundit e bënte shqiponjën bashkë me reperin shqiptar, shkruan lajmi.net.

“Mendje e keqe kur ne arrijmë përreth”, ka shkruar Noizy mbi këtë foto, në të cilën pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Madje, me këtë ai bëri fansat të supozojnë se tre artistët po përgatisin një projekt të përbashkët.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Noizy është “Sekret i bukur”, ndërsa po punon rreth projekteve të reja muzikore.