Fjalë Kyçe

Nuk do ta njihni Fifin me këtë ndryshim, ja si po duket ajo

Nuk do ta njihni Fifin me këtë ndryshim, ja si po duket ajo

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi-Fifi ka ndryshuar pamjen.

Këngëtarja simpatike dhe shumë e dashur për publikun është bërë bionde.

Fifi ka postuar disa pamje në instagram, në të cilat shihet me flokë të bardha, të rregulluara deri në detaje.

E grimuar me shumë stil duket se Fifit ngjyra bionde i shkon për fytyre.

“Ku i kom bjondinat e mia”, ka shkruar Fifi në instagram, ku numëron 186 mijë ndjekës.